Bord/bänk art deco

Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco
Bord/bänk art deco

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD/BÄNK, Art Deco, 1900-talets första hälft, betsad bambu samt svart konstharts, höjd ca 32,5, 160 x 40 cm

Bruksslitage, repor, smärre skador

521870

2018-02-27