Rumssmycken Mona Morales

Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales
Rumssmycken Mona Morales

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA MORALES SCHILDT, rumssmycken, 4 st, Kosta, flerfärgat glas, signerade, två etikettmärkningar, höjd ca 3-7,5 cm

Ett smycke med nagg samt någon obetydlig nagg

521901

2018-02-22