Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA MORALES SCHILDT, rumssmycken, 4 st, Kosta, flerfärgat glas, signerade, två etikettmärkningar, höjd ca 3-7,5 cm
Ett smycke med nagg samt någon obetydlig nagg
521901
2018-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här