Carl Köhler

Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006): "Den röda modellen", signerad C.KÖH, olja på pannå, ca 81x60 cm,

Läs mer

Skev, ytmärken

521920

2018-03-17