Gemla stolar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEMLA, stolar, 3 st, 1980-tal, stomme i bok, stoppade sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Hårt slitage om benen på samtliga stolar, stor fläck på en av sitsarna, allmänt bruksslitage på samtliga
521921
2018-02-22