Gemla stolar
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GEMLA, stolar, 3 st, 1980-tal, stomme i bok, stoppade sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Hårt slitage om benen på samtliga stolar, stor fläck på en av sitsarna, allmänt bruksslitage på samtliga
521921
Päivämäärä:
2018-02-22