Gemla stolar

Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GEMLA, stolar, 3 st, 1980-tal, stomme i bok, stoppade sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Hårt slitage om benen på samtliga stolar, stor fläck på en av sitsarna, allmänt bruksslitage på samtliga

521921

Päivämäärä:

2018-02-22