Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKKE KUMLIEN (1884-1949): Landskapsbild, signerad, olja på duk, 29x34 cm
521933
2018-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här