Bruno Mathsson/Piet Hein matbord
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord , skiva fanérad i bok, underrede och ben i trä, etikettmärkt, höjd ca 63, ca 148x90 cm
Fanérskador, repor och nagg i skivan, allmänt bruksslitage
521941
2018-02-23