Bruno Mathsson/Piet Hein matbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord , skiva fanérad i bok, underrede och ben i trä, etikettmärkt, höjd ca 63, ca 148x90 cm

Fanérskador, repor och nagg i skivan, allmänt bruksslitage

521941

2018-02-23