Carl Köhler Idioterna von Trier

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006): "Idioterna V" (Von Trier), signerad C.KÖH, olja på pannå/collage, ca 67x100 cm,

Läs mer

Smärre färgbortfall

521945

2018-03-17