Carl Köhler Idioterna von Trier
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
CARL KÖHLER (1919-2006): "Idioterna V" (Von Trier), signerad C.KÖH, olja på pannå/collage, ca 67x100 cm,
Läs mer
Smärre färgbortfall
521945
2018-03-17