Carl Köhler
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL KÖHLER (1919-2006): "La Siréne au camoflage - Hommage á H.Laurens", signerad C.KÖH, olja på pannå/collage, ca 91x71 cm,
Läs mer
521948
2018-03-17