Carl Köhler

Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler
Carl Köhler

Klubbat för:

5 000 SEK

4 000 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006): "La Siréne au camoflage - Hommage á H.Laurens", signerad C.KÖH, olja på pannå/collage, ca 91x71 cm,

Läs mer

521948

2018-03-17