IWC armbandsur 18 k guld

IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INTERNATIONAL WATCH COMPANY, Flatline, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, mineralglas, datum, boettnr. 2353285, armband, 18 k guld, x-länk, Claréus Guldsmeds AB, Stockholm 1984, längd 16,5 cm, diameter 22 mm, total vikt ca 30,3 g, originaletui

Verket går ej vid inskrivningstillfället (batteri utgånget), SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, boett med gåvogravyr

521951

2018-02-27