Taklampa CG Hallberg

Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg
Taklampa CG Hallberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKLAMPA, nysilver, C.G. Hallberg, Stockholm 1920/30-tal, 5 armar, höjd ca 115, diameter 67 cm

Visst slitage, saknar kupor

521976

2018-02-25