Pop & Rock - Gitarr Levin de luxe 1951
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LEVIN, de luxe, gitarr, 1951, orkestermodell med cutaway och f-hål, lock i gran, sidor och botten i valnöt, inläggningar i pärlemorimitation, detaljer i mässing, serienummer 281243, i samtida fodral
Smärre slitage, torrsprickor, lack med krackeleringar, plektrumskydd med skador
521979
2018-05-31