Otto Pippel oljemålning

Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OTTO PIPPEL (1878-1960): "Abend im gebrige", signerad Otto Pippel, olja på duk, ca 90x103 cm

521980

2018-02-23