Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, med nysilverbricka, 1900-talets första hälft, underrede i barockstil, betsad ek, höjd inkl bricka 61, 36x67, 2 st fat och 2 st coasters medföljer

Slitage/ nysilver delvis genomputsat

521982

2018-02-23