Alice Nordin figurin
Closed
2018-02-22
521991
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ALICE NORDIN (1873-1948): "Gässen komma", signerad Alice Nordin, terrakotta, höjd ca 24 cm
Enstaka mindre nagg, smutsad