Damarbandsur i 18 k guld

Damarbandsur i 18 k guld
Damarbandsur i 18 k guld
Damarbandsur i 18 k guld
Damarbandsur i 18 k guld
Damarbandsur i 18 k guld
Damarbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, manuell, plexiglas, boettnr. 198914, integrerad länk i 18 k, diameter 24 mm, totalvikt ca 20 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bucklor

521997

2018-02-23