Fickur 2 st i 14 k guld

Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld
Fickur 2 st i 14 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OMEGA, FICKUR, 14 k guld, 18/1900-tal, vitemaljerade urtavlor, ankargång, diameter 33,9 resp 39,6 mm, totalvikt ca 73,3 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

522019

2018-02-23