Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ODO FRANCESCHI(1879-1953), skulptur, "Dopo il Bagno", 1920-tal, signerad, Prof O Franceschi marmor, höjd 49 cm
Smärre skador
522045
2018-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här