Skulptur Odo Franceschi

Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi
Skulptur Odo Franceschi

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

ODO FRANCESCHI(1879-1953), skulptur, "Dopo il Bagno", 1920-tal, signerad, Prof O Franceschi marmor, höjd 49 cm

Smärre skador

522045

2018-02-22