Moderna Möbler Grete Jalk soffa
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GRETE JALK, soffa, 1950-tal, modell 118/3, France & Søn, stomme i massiv betsad bok, sits och rygg med plastklädd stålfjädertråd, hela textilklädda sitt- och ryggdynor, höjd ca 80, längd 203 cm
Bruksslitage, professionellt omklädda dynor 2014 i tyg Hallingdal från Kvadrat
522056
2018-02-28