Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 3 dlr, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, beslag i mässing, höjd ca 76, 142x84, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Blekt skiva, två draghandtag saknas, ytskador

522057

2018-02-26