Takarmatur barockstil

Takarmatur barockstil
Takarmatur barockstil
Takarmatur barockstil
Takarmatur barockstil
Takarmatur barockstil
Takarmatur barockstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, barockstil, mässing, tolvarmad, höjd 90, diameter 67 cm

Bruksslitage

522067

2018-02-22