Herrbyrå nyrenässans

Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 127, 59x44 cm

Smärre sprickor o ytskador, nyckel saknas

522069

2018-02-26