Oxfordfåtöljer Svenskt Tenn Designklassiker
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, fåtöljer, 1 par, "Oxford", modellnr 3543, design Ragnar Helsén, beige textilklädsel, höjd 102 cm, sitthöjd ca 42 cm
Märkbart slitage, fläckar och skador på klädsel, lösa häftklamror
522078
2018-02-25