Oxfordfåtöljer Svenskt Tenn Designklassiker

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, fåtöljer, 1 par, "Oxford", modellnr 3543, design Ragnar Helsén, beige textilklädsel, höjd 102 cm, sitthöjd ca 42 cm

Märkbart slitage, fläckar och skador på klädsel, lösa häftklamror

522078

2018-02-25