Carl Köhler
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL KÖHLER (1919-2006): "Akt", signerad C.Köhler., olja/blandteknik på duk, ca 101x81 cm,
Läs mer
Duklagning, ytskador
522084
2018-03-17