Omega Suverän 1940-tal

Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal
Omega Suverän 1940-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

OMEGA, Suverän, armbandsur, stål, plexiglas, ca 1945, manuellt urverk, refnr. 2400-7, serienr. 10427-329, cal 30 T2 PC, diameter ca 35 mm

Bruksslitage, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

522093

2018-02-23