V Falileev, akvarell

V Falileev, akvarell
V Falileev, akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

V. FALILEEV (1879-1950) Ryssland, linoleumtryck, sign. med initialer daterad 1913, Snöigt landskap, ca 13x21 cm

522105

2018-02-26