Lars Gösta Lundberg oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Stängsel, signerad och daterad a tergo LG Lundberg -77, olja på duk, ca 100x80 cm
PROVENIENS: "Fredrik Roos Nordiska Samling", auktionsnummer 207, Stockholms Auktionsverk 2006
522131
2018-02-26