Fleischmann tåg
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLEISCHMANN TÅGDELAR, (15) 1950-tal, 2 ånglok och samt passagervagnar och lastvagnar, längd mellan ca 11 - 24 cm
Ångloket med tillhörande kolvagn med omfattande skador, skada på lastvagnen med grus, bruks och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade.
522144
2018-02-22