Fleischmann tåg

Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg
Fleischmann tåg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLEISCHMANN TÅGDELAR, (15) 1950-tal, 2 ånglok och samt passagervagnar och lastvagnar, längd mellan ca 11 - 24 cm

Ångloket med tillhörande kolvagn med omfattande skador, skada på lastvagnen med grus, bruks och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade.

522144

2018-02-22