Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Storsjön, signerad A Genberg, olja på duk, atergo med etikett från Åmells Ram- coh konservatoratljé "Laga hål + tvätt", ca 50x71 cm
Duklagning
522147
2018-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här