Sigird Sandström

Sigird Sandström
Sigird Sandström
Sigird Sandström
Sigird Sandström

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SIGRID SANDSTRÖM (född 1970): ´´Hrönir 1´´, signerad och daterad Sigrid Sandström -03, gouache, ca 16x20,5 cm
PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

522149

2018-02-22