Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPATSERKÄPP, 1800-talets första hälft, beslag i förgylld mässing, spets i järn, längd ca 86 cm
Slitage
522156
2018-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här