Spatserkäpp

Spatserkäpp
Spatserkäpp
Spatserkäpp
Spatserkäpp
Spatserkäpp
Spatserkäpp
Spatserkäpp
Spatserkäpp

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SPATSERKÄPP, 1800-talets första hälft, beslag i förgylld mässing, spets i järn, längd ca 86 cm

Slitage

522156

2018-02-22