Bengt Landin akvarell

Bengt Landin akvarell
Bengt Landin akvarell
Bengt Landin akvarell
Bengt Landin akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): Frukostbricka, signerad Bengt Landin, akvarell på papper, 76x52 cm

Ej examinerad ur ram, god kondition.

522166

2018-02-24