Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Les voyants, signerad Miro, numrerad H.C. 4/10, färglitografi, I. 63,5x49, S. 61x51 cm
Ej examinerad ur ram, god kondition.
522168
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här