Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Les voyants, signerad Miro, numrerad H.C. 4/10, färglitografi, I. 63,5x49, S. 61x51 cm

Ej examinerad ur ram, god kondition.

522168

2018-03-12