Friedenreich Hundertwasser träsnitt

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

FRIEDENREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): Das Fensterrecht/Window right HWG92 (WVZ846A) ur Joy of Man, japanskt träsnitt i 25 färger, signerad och numrerad 160/200 Hundertwasser 846A Vienna 10 May 1987, 50,5 x 38,5 cm

522169

2018-03-12