Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THOMAS BARKER OF BATH (1769-1847): "The woodland path", olja på duk, målningens mått 76x127 cm
Hål, skador, krackelering
522200
2018-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här