Michael Dahl oljemålning

Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning
Michael Dahl oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MICHAEL DAHL, hans krets (1700-tal): Porträtt av sittande dam i trädgårdslandskap - höftbild, olja på duk, 89 x 71 cm

Smärre retuscher, smärre krackeleringar, ytsmuts

522201

2018-03-12