Resekoffert

Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEKOFFERT, 1900-talets början, inredd med galgar och lådor, beslag i mässing, höjd ca 106, 56x56 cm

Skador, slitage, repor, nyckel saknas

522213

2018-02-27