Huntingtable 1900-tal

Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, s.k. Huntingtable, mahogny, höjd ca 54, 151 x 42 , utfälld 91 cm,

Zustandsbeschreibung

Slitage

522221

2018-02-23