Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL/BÄNK, 1700/1800-tal, gustaviansk, skuren dekor med kannelyrer på benen, fleuronerna möjligen i annat material, löstagbar stoppad textil klädsel, bemålad med bronserade detaljer, sitthöjd ca 56 samt 110x46 cm

Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage.

522223

2018-02-23