Karl Granqvist oljemålning

Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL GRANQVIST (1921-1994): "Utsikt från Luossavaraa", signerad och daterad 1962, olja på duk, ca 54x65 cm

522235

2018-02-23