Tennljusstakar Carl Petter Lindborg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Carl Petter Lindborg, Kristianstad 1847, höjd ca 18 cm

Smärre bucklor, slitage

522248

2018-02-23