Ellen Thesleff

Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

2 500 EUR

ELLEN THESLEFF (1869-1954) Profilbild
Sign. aug. -?5. Akvarell, teckning 17,5x18 cm.

522255

2018-05-21