Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER PAUL RUBENS, hans efterföljare (1700-tal): Johannes döparens huvud förevisas Salome, olja på dubblerad duk, träskuren ram, ca 72x60 cm
Retuscher
522261
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här