Rubens hans efterföljare

Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare
Rubens hans efterföljare

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER PAUL RUBENS, hans efterföljare (1700-tal): Johannes döparens huvud förevisas Salome, olja på dubblerad duk, träskuren ram, ca 72x60 cm

Retuscher

522261

2018-02-23