Parkurna 1800-talets fjärde kvartal

Såld för:

72 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

PARKURNA, 1800-talets fjärde kvartal, campanaform, gjutjärn, postament av komposit, total höjd 123, diameter 100 cm

Smärre korrosion, postament med nagg och sprickor

522285

2018-03-12