Klubbat för:
72 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
PARKURNA, 1800-talets fjärde kvartal, campanaform, gjutjärn, postament av komposit, total höjd 123, diameter 100 cm
Smärre korrosion, postament med nagg och sprickor
522285
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här