Yngve Ekström soffbord

Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord
Yngve Ekström soffbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, 1950-tal, modell lövet, etikettmärkt Tranås möbler, höjd ca 41, 39x35 cm

Ytskador

522315

2018-02-23